INFO

Ahojte, tento článok je len informačný, bez žiadnej kreativity a originality. Len kratučký článok o tom ako to bude z článkami v následujúcich dňoch.Zdroj: googleV tomto článku vám chcem oznámiť, že odchádzam na týždeň do Talianska, kde nebudem mať prístup k internetu, a neberiem si ani notebook. Takže tím pádom neviem ako to bude z článkami. Áno, dajú sa naplánovať, ale keď som to už pred nejakým časom skúšala, vôbec sa to nezverejnilo.. Dala som čas 8:00, prišla som sa na to pozrieť o 13:00 a nič. Článok nebol zverejnený ale naplánovaný áno.


Nieje to tak že by som nemala napísané články, mám ich napísané, aj naplánované len či sa zverejnia to je druhá vec.. 

Zajtra pred odchodom chcem stihnúť ešte vydať jeden článok, ale nič nesľubujem pretože neviem či to budem všetko stíhať, pretože nie som ešte ani poriadne pobalená. 


Každopádne keď prídem, chcem nabehnúť na starý režim a normálne pokračovať. Len bude to do konca prázdnin trochu hektické, pretože nebudem doma, takže nebudem mať styk z väčšinou kozmetiky a neviem ako budem fotiť. 

Takže sa bojím že to budú len články typu tag a podobne. Budem sa snažiť vymyslieť niečo lepšie. 

Prosím, napíšte mi do komentára, o aký článok by ste mali záujem a aký máte radi (aj nainýh blogoch) a ak to bude v následujúcich týždňoch napísať, tak to určite bude. 
Ďakujem.


CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára