DAY 5 - Your favorite app / Tvoja obľúbená aplikácia

Ahojte, dnes je piaty deň z mojej výzvy a malo to byť "môj najpyšnejší moment, ale keď som nad tím premýšľala, zistila som že nemám taký moment. Naozaj som sa snažila na niečo prísť ale žiaľ mala som v hlave úplný výbuch. Rozhodla som sa preto že na tento deň vymyslím niečo iné. Kedže som pred pár dňami našla nie moc známu aplikáciu, ktorá je úplne úžasná rozhodla som sa že tento článok bude o tej aplikácií.
Myslím že to už nemusím ďalej naťahovať a môžme ísť nato.
Ide o aplikáciu "Fling. Neviem ani ako som ju našla, len som tak blúdila po aplikáciach a našla som toto. Celkom ma to zaujalo a rozhodla som sa ju stiahnuť.
Je to dá sa povedať podobné ako snapchat, len tu posielate fotku,video alebo niečo napísané 7-50 ľudom, s tím že netušíte komu to posielate. Im sa to následne ukáže a môžu si to otvoriť tak ako na snapchate. Vy keď to pošlete môžte sa pozrieť komu sa to poslalo, a to tak že sa vám tam zobrazí zemeguľa a v nej šípky komu to bolo zaslané. Potom si spolu môžte aj písať.Je to podľa mňa super aplikácia, hlavne keď sa nudíte.Ak máte otázky ohľadom Flingu alebo ste niečo nepochopili, nebojte sa a spýtajte sa ma v komentároch.


                                                                                         

CONVERSATION

2 komentárov:

  1. Skúsim si ju stiahnuť :D

    http://lifestyle-beautyblog.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak o téhle aplikaci čtu prvně a nevím no, asi ji nemusím mít staženou, ale je to rozhodně vtipné. :)

    OdpovedaťOdstrániť